top of page

HAKKIMIZDA

AKSARAY KARDEŞLER NAKLİYAT

2011 yılında aile bireyleri tarafından kurulan Aksaray Kardeşler Nakliyat sektördeki farkını ortaya koyarak kıymetli müşterilerine hizmet vermektedir. Evden eve ilden ile ev taşıma işlemini tecrübeli kadromuz ile eşyalarınıza zarar vermeden gerçekleştiriyoruz. Aksaray ili başta olmak üzere çevre illere de hizmet sağlıyoruz. Aksaray Kardeşler Nakliyat olarak evden eve taşınma ve parça eşya taşıma hizmetlerini %100 uygun fiyat garantisi ile eşyalarınızı zarar görmeden paketleyerek taşıyor sektördeki farkımızı ortaya koyuyoruz. Önceliğimiz müşteri memnuniyetidir.
Aksaray Kardeşler Nakliyat olarak, eşyaların herhangi bir zarar görmemesi için uygun paketleme malzemesi kullanılarak ambalajlama işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Tüm eşyalar, türüne uygun şekilde malzemeler kullanılarak paketlenir. Firmamız elemanları, nakliye öncesinde eşyaların bulunduğu eve giderek tüm eşyaları taşınmaya hazır hale getirir. Mobilya, koltuk, kanepe, masa, sandalye gibi eşyaların de monte işlemi gerçekleştirilerek, çizilmemesi ve hasar görmemesi için özenli bir şekilde sarılır. Yaptığımız hizmetlerde müşteri memnuniyeti, kalite ve güvenilir hizmet her zaman temel prensibimizdir.

Taşınmaya hazır hale getirilen eşyalar, evin konumuna ve çevresine uygun şekilde asansörlü taşıma hizmeti ile araca sevk edilir. Eşyaların yolda herhangi bir zarar görmemesi için araca özenli bir şekilde yerleştirilir. Verilen adrese eşyalar tekrar taşınarak, montaj işlemi gerçekleştirilir. Müşterilerimizin talep ettiği odalara eşyalar yerleştirildikten sonra nakliye hizmeti tamamlanmış olur.

bottom of page